Ryšavá parochňa Ginger

  • krátka parochňa veľmi prirodzeného vzhľadu
  • profesionálne parochňa na denné použitie
  • tepelne upraviteľná - kulma, žehlička, fén
  • Cena:59,00 €
  • Dostupnosť: Skladom (2 ks)
  • Záruka:5 rokov
Množstvo:

Ryšavá parochňa Ginger

Značná časť žien túži po tom mať zdravé, husté a dlhé kadere. Existuje však početná skupina žien, ktorá preferuje prirodzenosť a decentný vzhľad. Pre tieto ženy sú ideálne naše krátke parochne, ktoré sú jednak krásne a potom tiež striedme a decentné, takže okolie nespozná, že sa nejedná o Vaše vlasy.
 
Ak hľadáte prirodzenú parochňu, ktorá Vám sadne a nechcete nech okolie spozná, že sa nejedná o Vaše vlasy - potom je táto lacná krátka parochňa tou pravou voľbou.
 
Slovo "lacná" tu nie je len fráza alebo trik. Podobné alebo úplne totožné parochne sa v butikoch v SR ponúkajú za dvojnásobné aj vyššie ceny. Nechceme v žiadnom prípade nikoho kritizovať a chápeme, že butik má obrovské náklady na prevádzku. Zamestnanci, sklad, vybavenie a predovšetkým drahé nájmy v obchodných centrách - to všetko logicky parochne veľmi predražuje, pretože sa tieto náklady musia premietnuť do výslednej ceny tovaru.
 
Oproti tomu my sa snažíme zraziť naše náklady na minimum a držíme skladom len také množstvo parochní, ktoré je dostačujúce pre plynulý chod eshopu. Jedná sa o profesionálne parochňu z kolekcie Arno Wigs (Arno parochne), ktoré sú určené pre najnáročnejších japonský trh. Kvalita materiálu - verná imitácia ľudského vlasu farbou, vizuálne formy aj strihom. Použitý materiál je tepelne upraviteľný do 150 ° C. Možno použiť fén, kulmu, žehličku - úplne bez problémov. Nielen vzhľadovo, ale aj na dotyk pôsobí vlasy ako naozajstné. Univerzálna veľkosť s kvalitnou vnútornou sieťkou vo farbe kože, ktorá je veľmi priedušná a precízne spracovaná. Táto parochňa vám rozhodne zvýši sebavedomie.
ďakujeme za Vašu dôveru

Neoriginálne so zľavou 90%