Prirodzené hnedé mikádo Dory

  • parochňa mikádo veľmi prirodzeného vzhľadu
  • profesionálna parochňa pre denné použitie
  • parochňa je určená pre najnáročnejších japonský trh
  • tepelne upraviteľná - kulma, žehlička, fén
  • imitácia ľudského vlasu farbou aj strihom
  • Cena:69,00 €
  • Dostupnosť: Skladom (2 ks)
  • Záruka:36 mes.
Množstvo:

Prirodzené hnedé mikádo Dory

Krásne prirodzené mikádo medenej farby. Parochňa Zelda Vás poteší svojimi tónmi hnedej, červenej a medenej farby. Zelda pôsobí veľmi elegantným až tajomným dojmom. S touto parochňou budete pravá foxy lady. Prirodzené mikádo Zelda zo 100% kanekalonu - lacná kanekalonová parochňa
 
Ak hľadáte prirodzenú parochňu, ktorá Vám sadne a nechcete nech okolie spozná, že sa nejedná o Vaše vlasy - potom je táto lacná kanekalonová parochňa tou pravou voľbou.
 
Slovo "lacná" tu nie je len fráza alebo trik. Podobné alebo úplne totožné parochne sa v butikoch v SR ponúkajú za dvojnásobné aj vyššie ceny. Nechceme v žiadnom prípade nikoho kritizovať a chápeme, že butik má obrovské náklady na prevádzku. Zamestnanci, sklad, vybavenie a predovšetkým drahé nájmy v obchodných centrách - to všetko logicky parochne veľmi predražuje, pretože sa tieto náklady musia premietnuť do výslednej ceny tovaru. Oproti tomu my sa snažíme zraziť naše náklady na minimum a držíme skladom len také množstvo parochní, ktoré je dostačujúce pre plynulý chod eshopu.
 
Jedná sa o profesionálne parochňu z kolekcie Arno Wigs (Arno parochne), ktoré sú určené pre najnáročnejších japonský trh. Kvalita materiálu - verná imitácia ľudského vlasu farbou, vizuálnu formou aj strihom. Použitý materiál je tepelne upraviteľný do 150 ° C. Možno použiť fén, kulmu, žehličku - úplne bez problémov. Nielen vzhľadovo, ale aj na dotyk pôsobí vlasy ako naozajstné.
 
Univerzálna veľkosť s kvalitné vnútorné sieťkou vo farbe kože, ktorá je veľmi priedušná a precízne spracovaná. Táto parochňa vám rozhodne zvýši sebavedomie.
 
ďakujeme za Vašu dôveru

Neoriginálne so zľavou 90%