Čierna parochňa s bielym melírom

 Krásna čierna parochňa s bielym melírom. Moderne zostrihané vlasy s ofinou. Parochňa vyzerá ako parochňa z pravých vlasov. Materiál je kvalitné japonské umelé vlákno podobné kenakelonu. Materiálu je na túto parochňu použité toľko, že v prípade, že by sa jednalo o kenakelon, stála by táto parochňa cca 100 - 200 EUR.

  • Cena:39,00 €
  • Pôvodná cena:59,00 €
  • Dostupnosť: dovoz Anglicko, 3 týždne
  • Záruka:3 roky
Množstvo:

Čierna parochňa s bielym melírom

 
Čierna parochňa s bielym melírom
dĺžka 70 cm
veľmi prirodzený vzhľad
japonský umelý vlas, podobný kenakelonu
 
 
Krásna čierna parochňa s bielym melírom. Moderne zostrihané vlasy s ofinou. Parochňa vyzerá ako parochňa z pravých vlasov. Materiál je kvalitné japonské umelé vlákno podobné kenakelonu. Materiálu je na túto parochňu použité toľko, že v prípade, že by sa jednalo o kenakelon, stála by táto parochňa cca 100 - 200 EUR. Pritom tento umelý japonský vlas je veľmi kvalitné, nestrapkajú sa, nechemlonovatí. Parochňu je možné upraviť (ostrihať). Parochňa je nafotená priamo po vytiahnutí z originálneho balenia, teda modelka na fotografiu nemala príležitosť na to, aby jej parochňa poriadne "sedla". Do čiernych kučier je vkusne a decentne primiešaný bieli melír. Parochňa je tak vhodná na bežné nosenie aj na nosenie na párty. Jedná sa teda ako o bežnú, ako aj o párty parochňu.
 
Parochňa je veľmi podobná parukám (ak nie úplne rovnaká - ťažko sa to dá zistiť), ktoré sa bežne v butikoch predávajú za 100 - 200 EUR.
 
V balení parochňa + sieťka na vlasy + návod na údržbu
ďakujeme za Vašu dôveru

Neoriginálne so zľavou 90%